
Великий термоконтейнер в картонному ящику з кришкою 70 літрів
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (99) 711-16-32Водафон (Viber, Telegram)
- +380 (67) 876-91-00Київстар (Viber, Telegram)
- +380 (97) 979-36-55Київстар (Telegram)
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Великий термоконтейнер в картонному ящику з кришкою 70 літрів»
Для транспортування і зберігання різних груп товарів і продуктів. Ми пропонуємо виробникам та постачальникам охолодженої продукції (зокрема, риби та морепродуктів) надійні пінопластові короба – ящики-бокси для зберігання і доставки продуктів харчування до споживача.
Економічна вигода від використання ізотермічних контейнерів:
- Збільшення строку зберігання і реалізації продукції;
- Скорочення відсотка браку при транспортуванні та зберіганні;
- Скорочення витрат на транспортування і зберігання, пов'язаних з використанням дорогого холодильного обладнання;
- Розширення географії постачання свіжої риби;
- Ефективне складування і транспортування;
- Простота завантаження / вивантаження продукції;
- Оптимальне заповнення при завантаженні навіть при використанні ящиків різної ємності.
Універсальність термо боксу : · Сбор и хранение фруктов, овощей, ягод и картофеля После того, как урожай собран, происходят значительные потери продукции. Потери после сбора составляют от 10-15 % до 30-45 %. При хранении продуктов в термобоксе (как летом, так и зимой) можно значительно уменьшить эти потери и сохранить все полезные свойства продуктов. · Пикники и выезды на природу, рыбалка и охота Выезжая на природу, больше не надо задумываться о проблеме хранения мяса и продуктов, не стоит переживать, что напитки нагреются и придется их охлаждать. Користуючись ", ви завжди можете бути впевнені, що напої тієї ж температури, якою ви їх поклали в контейнер кілька годин тому, а м'ясо і продукти не зіпсуються!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 70 л |
| Колір | Білий |
| Час збереження температури | 24 година |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 100 см |
Картонний ящик з термостінками для зберігання і транспортування в холоді і теплі
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴


