
Шестерня мала для м'ясорубки D=34.4/44.8, H=20/12.5(36.5), Z=15/54кос. Delfa
100 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 711-16-32
Водафон (Viber, Telegram)- +380 (67) 876-91-00Київстар (Viber, Telegram)
- +380 (97) 979-36-55Київстар (Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шестерня мала подвійна для м'ясорубки Delfa
Оригінальна запчастина від виробника.
Кількість зубів малого кола 15.
Кількість зубів більшого кола 54.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бежевий |
| Висота малого кільця | 20mm |
| Висота великого кільця | 12.5 mm |
| Діаметр малого кільця | 34.4 mm |
| Загальна висота | 36.5 mm |
| Зуби малого кільця | прямі |
| Діаметр великого кільця | 44.8 mm |
| Кількість зубів великого кільця | 54 |
| Тип шестерні | мала |
| Кількість зубів малого кільця | 15 |
| Зуби великого кільця | косі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

