
Діркопробивач металевий корпус 40 аркушів Buromax
700 ₴
- Нет в наличии
- Код: BM.4033
+380 (99) 711-16-32
Водафон (Viber, Telegram)- +380 (67) 876-91-00Київстар (Telegram)
- +380 (97) 979-36-55Київстар (Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Діркопробивач металевий, Buromax. Є контейнер для збору відходів висікання. Зручний у транспортуванні і зберіганні. Розмір: 170х89х114мм.
Артикул: BM.4033
Характеристики
| Матеріал | метал |
| Особливість | фіксатор |
| Пробивна потужність, листів | 40 |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Розмір | 170х89х114 мм |
| Діаметр отвору | 5.5 мм |
| Кількість отворів пробиваються | 2 |
| Відстань між отворами | 8 см |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Диаметр пробитого отверстия | 6 мм |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Фиксатор | Да |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Высота | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество в упаковке | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴



